Ajurvédská masáž hlavy pro začátečníky

Postup pro celkové zdraví a pohodu

Hillary Arrieta

Ulevuje od bolesti hlavy – tiší migrény – pomáhá proti nespavosti – snižuje stres – uvolňuje svalové napětí – poskytuje okamžitou úlevu pro ramena a šíji

Průvodce pro začátečníky k dosažení skutečné krásy, oživení a pro úlevu od stresu prostřednictvím východní ajurvédské masážní techniky, kterou zvládne každý. Díky soudobému přístupu k tradičním praktikám je ajurvédská masáž hlavy dostupná všem, ať již pečujete sami o sebe, nebo o přítele či člena rodiny. V první kapitole se naučíte, co je to ajurvédská masáž hlavy a jak vám může pomoci, a dozvíte se o principech dóš, čaker a marma bodů. Druhá kapitola popisuje různé tahy, které při masážích budete používat. Ve třetí kapitole se seznámíte s používáním i vlastní výrobou bylinkových olejů na vlasy. Nejdelší kapitola obsahuje osm masážních postupů navržených tak, aby se věnovaly konkrétním oblastem zájmu o celkovou pohodu a zdraví.

Hillary Arrieta je odbornice na wellness s celostním přístupem, působí v tomto oboru i jako pedagožka a je majitelkou malé společnosti v texaském Dallasu. Má téměř dvě desítky let zkušeností s masážní terapií, aromaterapií, západním bylinkářstvím, jógou a meditací a specializuje se na ajurvédské lázeňské procedury a masáž bosými chodidly. Když zrovna nepracuje s klienty, vyučuje masáže a jógu nebo meditaci, angažuje se v místních poradních výborech pro vzdělávání a píše různé publikace o souvisejících odborných tématech.

Další informace naleznete na webové stránce www.hillaryarrieta.com.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 128
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 21.10.2021
Formát 160x210 mm
Hmotnost 0,323 kg
Jazyk čeština
Původní název Press Here! Indian Head Massage
Původní jazyk angličtina
Překladatel Mirka Kopicová
EAN 9788020457370
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu