Tání


Arne Dahl

Led ukrývá smrt. Pátý díl oblíbené thrillerové série.

Končí jaro a ledy pukají. Deer, kamarádka i policejní kontakt Sama Bergera a Molly Blomové, se zotavuje po brutálním útoku ruského mafiánského bosse. Protože se učí znovu chodit, nedostane se nějaký čas k ničemu jinému než ke kancelářské práci. Během papírování však objeví nečekané spojení mezi těly, která jedno po druhém vydává rozmrzající souostroví. Někdo se chystá znovu zabíjet. Mohou Sam, Molly a Deer zasáhnout, nebo realita dalece přesáhne jejich nejdivočejší představy?

Tání je samostatný pátý díl uznávané série o Samu Bergerovi a Molly Blomové. Je to svižný thriller, v němž jednotlivé části srůstají do napínavého crescenda, mistrovsky zaranžovaného tak, jak to umí jen Arne Dahl.

Číst více
449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Sam Berger a Molly Blomová"

Detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 08.06.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,47 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 5
Původní název Islossning
Původní jazyk švédština
Překladatel Linda Kaprová
EAN 9788020461568
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Arne Dahl Arne Dahl

Arne Dahl


ARNE DAHL (* 1963), vlastním jménem Jan Arnald, pracuje jako literární kritik a redaktor. Patří mezi nejpopulárnější švédské autory detektivního žánru. Má za sebou téměř dvě desítky thrillerů, za které získal významná ocenění nejen ve Švédsku, ale také v Německu nebo Dánsku. Jeho romány mají napínavý děj, drsný humor a psychologickou hloubku. Šestidílná detektivní série o vyšetřovací skupině A se v roce 2011 dočkala filmového zpracování a jen ve Švédsku ji zhlédlo milion a půl diváků.

Zobrazit profil autora