Nečekat

Putování do Fátimy a zpátky k sobě

Sarah Haváčová

Vydala se do Fátimy a cestou našla sama sebe

Jak se vypořádat s pochybnostmi o sobě samé, s láskou, vztahy, s přítomností? Pro odpovědi na své životní otázky se vydala Sarah Haváčová, původně jako nezávazná cestovatelka, do portugalské Fatimy. Aby si srovnala myšlenky, aby zažila dobrodružství, spala pod hvězdami, byla sama se sebou.

Prostý turistický výšlap se během dní přetavil v duchovní cestu, během které rozmlouvá se svým vnitřním já, s fiktivní Marií. Cesta do Fátimy je tak pro ni zároveň cestou do vlastního nitra, kde se Sarah setkává s kýmsi nečekaným: se sebou sama.

Úspěšná herečka, které patří role v Národním divadle a na dalších divadelních scénách píše bedekr s nadstavbou příběhu a bonusem autentické zpovědi a aniž by to Sarah postřehla, vrací se jiná. Pracuje v nemocnici na covidovém oddělení, rovná vztahy i svůj život a po znovuotevření divadel se znovu vrací do denního sprintu. Stejná, avšak s dotekem věčnosti.

Číst více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 26.10.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,4 kg
Jazyk čeština
EAN 9788020462343
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Recenze

treninkpameti.com - Nečekat


„Na bezmála třech stech stránkách zve Sarah Haváčová čtenáře do svého niterného soukromí. Začíná "covidovým" zavřením divadel v říjnu 2020 a končí květnem 2023, kdy se před mladou ženou otevřel Nový Začátek.“