Kronika volného pádu


Martin Goffa

Temný román s detektivní zápletkou od držitele Ceny Jiřího Marka

Brutální a zdánlivě nepochopitelné krveprolití spáchané za bílého dne v samém centru Prahy šokuje veřejnost. Jeho pachatel je zadržen přímo na místě činu, tím však práce vyšetřovatelů teprve začíná. Jejich úkolem je mimo jiné odhalit pohnutky, které napohled obyčejného muže k tomuto zločinu vedly. Krůček po krůčku se detektivové dostávají do pachatelovy mysli, aby nakonec pochopili, že tento osudem těžce zkoušený člověk nejspíš ani nemohl jednat jinak.

V knize Kronika volného pádu autor mnoha úspěšných a oceňovaných detektivních thrillerů Martin Goffa suverénně překračuje žánry, na které jsou u něj čtenáři zvyklí, a vydává se na pole románu.

Číst více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 232
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.10.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,329 kg
Jazyk čeština
EAN 9788020460776
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Martin Goffa Martin Goffa

Martin Goffa


Martin Goffa je pseudonym autora thrillerů a četných detektivních sérií s kriminalistou Mikulášem Syrovým a novinářem Markem „Terencem“ Vrázem. Píše napínavě, čtivě, lidsky, ale i humorně. A hlavně autenticky. Ve svých příbězích totiž využívá své zkušenosti z dlouholeté policejní praxe. Jsou mu vlastní pohnuté lidské osudy, z nich pramenící tragédie, důkladná psychologie postav i smysl pro odlehčení tíživých situací. Za svůj román Dítě v mlze obdržel Cenu Jiřího Marka za nejlepší českou detektivku roku 2016. Jeho poslední knihou je detektivní román Kronika volného pádu (2022).

Zobrazit profil autora